imprumut rapid

Rudens – lielisks laiks, lai atpūstos kempingā

Vai arī tu esi viens no cilvēkiem, kurš domā, ka vislabākais laiks, lai dotos uz kempingu ir tieši karstā vasaras dienā? Silta saule, uzsilis ūdens, daudz aktivitātes.. Tas viss ir iespējams vasarā, taču, vai tie ir vienīgie faktori, kāpēc mēs dodamies uz kempingu? Es jums pateikšu pāris iemeslus, kāpēc rudens tiek uzskatīts par daudz labāku laiku, lai atpūstos pie dabas. Citas manas pārdomas varat izlasīt interneta vietnē www.imprumutacum.ro.

1. Vēsāks laiks
Protams, šeit daudzi siltuma mīļi varētu diskutēt, ka tieši vēsākā laikā nevēlas nakšņot zem zvaigžņotas debess. Tomēr vasarā mēdz būt pārāk karstas dienas, pārāk karsti rīti, kad teltī trūkst gaisa. Vai tādā gadījumā vēsāks rudens rīts nav patīkamāks nekā vasaras? Vienmēr var paņemt siltāku guļammaisu, jo pamosties vēsākā teltī ir daudz komfortablāk, nekā saņemt karstus saules starus jau 5 no rīta. Rudens rīti ir īpaši dzestri un skaidri, kas lieliski sader kopā ar smaržīgu rīta kafiju.

2. Mazāk cilvēki
Vasara ir visbiežākais laiks, kad daudzi cilvēki ņem atvaļinājumu, lai atpūstos pie dabas, un kur visbiežāk tas notiek? Protams, kempingos. Braucot vasarā uz kempingu, ir patiešām liela iespējamība, ka viņš jau būs pārbāzts ar daudz cilvēkiem. Rudens ir laiks, kad bērni dodas skolā, kas nozīmē, ka pastāv mazāka iespējamība, ka darba dienās būs daudz cilvēki. Rudenī, kad cilvēku pūļi ir daudz mazāk, viss kļūst daudz privātāks – tikai tev, tavai ģimenei un draugiem. Atpūta būs daudz mierīgāka un klusāka.

3. Mazāk kukaiņi
Tāpat kā ar cilvēkiem, arī kukaiņi, kas uzbrūk visu cauru dienu vasaras laikā – uz rudeni tie pazūd. Iestājoties aukstākam laikam, daudzi no kukaiņiem paliek neaktīvi. Vasarā to vien gribās, kā ik pa piecām minūtēm kārtīgi sevi appūst ar pret-odu līdzekli, jo liekas, ka visa iedarbība ātri vien pazūd. Rudenī kukaiņi ir faktiski aizmiguši vai ļoti lēni, kas dod iespēju daudz vieglāk izvairīties no tiem. Tu patstāvīgi nesēdēsi lielā ķīmiskā pret-odu līdzekļu mākonī, bet baudīsi patiešām svaigu gaisu visapkārt.

4. Ugunskuri ir daudz noderīgāki
Vasarā mēs kurinām ugunskurus, jo tie vienkārši iederas pie kempinga “lietas”. Tomēr rudenī, kad gaiss ir patiešām aukstāks, uguns lieliski sasilda ķermeni un ir daudz patīkamāk sēdēt tā tuvumā. Ugunskuram rudenī ir daudz lielāka nozīme kā vasarā, jo arī naktis strauji paliek tumšākas, kas nozīmē, ka var tos iekurināt daudz ātrāk.

5. Saldāks miegs
Vasaras laikā, kad cilvēku pūļi ir visapkārt, teltis ir praktiski viena pie otras – ir ļoti grūti atrast kopīgu laiku, kad visi dosies gulēt. Aktīvie jaunieši mēdz izklaidēties visu nakti, turpretī vecākas paaudzes cilvēki vēlas izgulēties. Tātad, kā jau iepriekš minēju – mazāk cilvēki, mazāk atpūtnieku, saldāks miegs, jo apkārt nav liels troksnis un jezga. Tāpat arī vēsāks gaiss nodrošina labāku aizmigšanu, nekā karstās vasaras teltis, kurām nevar taisīt vaļā durvis, jo tad salidos pilns ar odiem.

6. Krāsas
Rudens ir skaistākais no gadalaikiem, ja runājam par krāsām, ko varam redzēt kokos un ainavā. No zeltaini dzeltenām līdz koši sarkanām krāsām var sastapt vienuviet, tāpēc noteikti neaizmirstiet paņemt līdzi arī foto kameru, lai iemūžinātu šos skaistos skatus. Rudenī rītos vērojama skaista migla, bet dienās ir daudz skaidrākas debesis. Tiek uzskatīts, ka rīta miglas vērošana ir ļoti relaksējoša. Tieši tāpēc jāieplāno doties uz kempingu šajā gadalaikā. Rudens laikā kā viena no aktivitātēm var būt pastaiga pa mežu un velšu lasīšana (sēnes, ogas).

imprumut rapid