Ģimenes atpūta pie jūras

Vasara jau nav aiz kalniem, tāpēc laicīgi jau varam sākt domāt, uz kuru pludmali mēs varētu doties jau pirmajā atvaļinājuma dienā. Izdomāt tādu izpriecu dienu, lai būtu apmierināti gan vecāki, gan bērni, ne vienmēr ir viegli, taču domāju, ka pludmale ir lieliska alternatīva izklaides vieta, kur būs apmierināti visi. Pirms dodies siltā atpūtas dienā uz pludmali, jāatceras, ka par dažām lietām ir īpaši jāpiedomā.

Uzliec sauļošanās krēmu jau mājā esot
Ir divi iemesli, kāpēc šī darbība ir jāizdara jau mājās:

  1. Sauļošanās krēmam ir jāpaspēj iesūkties ādā, pirms tu esi nonācis pludmalē
  2. Ja dodies ar bērniem uz pludmali, pastāv maza iespējamība, ka spēsi uzklāt krēmu, pirms viņš jau nebūs iegūlies smiltīs, kas šo procesu tikai padarīs grūtāku.

Daudzi no aizsargkrēmiem ir ūdens noturīgie, tāpēc nav ik pēc katras peldes nebūs jāveic smērēšana no jauna. Tāpat, papildus aizsargkrēma uzklāšanai, nepieciešams nodrošināties arī ar saulesbrillēm un cepuri. Šie abi atribūti pasargā acis no saules UV stariem un Веб-сайт, kas faktiski ir ļoti kaitīgi ne tikai ādai, bet arī acīm. Lai acis mūždien nebūtu asarainas un samiegtas, var iegādāties īpaši pie ūdens piemērotas polarizētas saulesbrilles. Tās lieliski noņems atspīdumu, kas nāks no ūdens.

Izbrauciet laicīgi
Zināms, ka saules stari ir paši karstākie, un līdz ar to arī ādai kaitīgākie, ap pusdienas laiku. Tāpēc vēlams, ierasties pludmalē krietni jau pirms šī laika. Rīta stundās arī daudz vieglāk atrast, kur novietot automašīnu, kā arī pludmalē nebūs tik pārbāzta ar tūristiem un citiem atpūtniekiem. Bērni ātri vien piekūst, spēlējoties un skraidot pa pludmali, tāpēc, ja viņiem ir nepieciešama diendusa, varat būt pārliecināti, ka viņi nesaņems spēcīgos saules starus, kamēr guļ.

Parūpējies par personīgo apēnojumu
Bērniem āda ir daudz jutīgāka nekā pieaugušajiem cilvēkiem, tāpēc jāparūpējas par ēnas vietu, kur ik pa laikam atpūsties. Ja nevēlaties iegādāties lielas nojumes un katru reizi veltīt stundu, lai to uzslietu, tad plats saulessargs ir lieliska ēnas vieta. Tas ir viegli pārnēsājams, turklāt arī bez problēmām uzliekams. Bērni var turpināt spēlēties smiltīs, bet nesaņemt spēcīgos saules starus, kā arī smiltis zem šī saulessarga tik ļoti neuzkarsīs, kas padarīs sēdēšanu tajās daudz komfortablāku.

Personīgās rotaļlietas
Bērniem ļoti patīk spēlēties smiltīs kā smilšu kastē pie mājas, tā arī pludmales smiltīs. Ja spēlēšanās notiek turpat pie vecākiem, tad praktiski ne par ko nav jāuztraucas un katrs var atpūsties pēc savas sirds patikas. Bērniem var paņemt no mājās iemīļotākās spēļu mantas no smilšu kastes – spaiņus, lāpstas, formiņas, grābekļus. Protams, ja paši vēlaties, visi kopā varat doties pie krasta un celt smilšu pilis.

Pārtikas ledus kaste
Noteikti iegādājies šo produktu, ja tā vēl nav tavās mājās. Šī atvēsinošā soma palīdzēs uzturēt produktus vēsus kā ledusskapī. Lielā karstumā kāds ir pludmalē, ēdiens ātri vien var sabojāties, dzēriens uzsilt līdz siltas tējas līmenim, nerunājot nemaz par sakusušiem ēdieniem. Saglabā ēdienu konsistenci sākotnējā stāvoklī, lai nav viss jāizmet atkritumu kastē. Tāpat arī atceries neņemt neko saldu, финансовый блог в Казахстане un augļus, kuri ir ļoti sulīgi. Lai gan ir svarīgi uzturēt palielinātu šķidruma daudzumu organismā, it īpaši, kad atrodamies pludmalē – tomēr šādi sulīgi augļi pievilina lapsenes. Lapsenes var lidot virsū saldiem augļiem, ielidot saldā dzērienā. Lapsenes kodiens var būt ļoti bīstams, it īpaši , ja tā tiek norīta un tiek iekosts kakla zonā.