Atvaļinājums martā: kurp man doties?

Ziemassvētki jau ir aiz kalna, ir sācies Jauns gads. Kā tu vēlies iesākt savu gadu? Daudzi cilvēki pieņem dažnedažādas apņemšanās. Kā vien no apņemšanām ir vairāk ceļot. Ja arī tev šāda doma ir ienākusi prātā, tad iesaku apskatīt labākos galamērķus, kurp varētu doties tieši martā – papildus informācija iekš superlaina.com.

1. Vjetnama
Liekas, nav labāks laiks, lai aizceļotu uz šo vietu, kā martā. Šis ir viens no sausākajiem mēnešiem gada laikā, jo tad pazūd lietus gāzes, mitrums samazinās, un parādās siltie saules stari. Marts ir ideāls laiks, lai zvilnētu dienvidu pludmalēs, bet arī tajā pašā laikā paspētu apskatīt arī klinšainos ziemeļu kalnus. Martā vari paspēt ieraudzīt Vjetnamas krāšņāko festivālu Chu Dong Tu, kura laikā cilvēki dodas liela parādē, ar izšūtiem zelta pūķiem un dedzinot aiz sevis vīrakus. Tie ir sajūtu svētki visiem, kuri ir aizmirsuši atpūsties ikdienas steigā.

2. Madride
Madridē martā ir ap 20 grādiem pēc Celsija: parki sāk ziedēt un vietējie dejo pasākumos līdz pat rītausmai. Šis laika apstākļu ziņā ir piemērotāks laiks, lai apmeklētu dažādus tūristu objektus, jo pašā vasaras laikā karstuma grādi ir pārāk spēcīgi. Marts ir daudz maigāks laika apstākļu skatījumā, bet tāpat saglabājot lielisku siltumu. Tu vari apskatīt dažnedažādus dizaineru veikaliņus un pasaules klases mākslas galerijas.

3. Puertoriko
Puertoriko ir lieliska vieta, lai tieši marta mēnesī jau uzsāktu pludmales sezonu. Puertoriko ir Karību sala, kas atrodas divu stundu attālumā no Miami. Pludmales ir daudz tukšākas, nekā tas ir vasaras sezonā. Palmas šajā laikā jau ir sazaļojušas. Šeit sastopams arī lielākais tirdzniecības centrs visā Karību teritorijā.

4. Kanāriju salas
Spānijas skaistās Vidusjūras teritorijā ir Kanāriju salas, kuras gaida savus skatītājus visu gadu. Kad dienas kļūst garākas un saulainākas, kā arī nav tūristu pūļi, tā ir lieliska iespēja, lai apskatītu Tenerifi, Santa Cruz de la Palma un citas salas. Uz salas var apskatīt renesanses laika celtās pilis, kā arī aizmigušu vulkānu, vai vienkārši pagulēt pludmalē, jo Tenerifes dienvidos martā ir līdz pat 20 grādiem.

5. Dienvidāfrika – Safari
Dienvidāfrikā ir 19 nacionālie parki, kurus ir vērts apskatīt ikvienam. Tieši martā vērojams vismazākais tūristu apmeklētāju skaits, tāpēc tas ir lielisks laiks, lai klusi un mierīgi varētu doties ekskursijās pa safari. Šis ir laiks, kad var paslēpties ne tikai no milzu apmeklētāju pieplūduma, bet arī no spēcīgajiem saules stariem. Šajā laikā, laika apstākļi nav tik karsti.

6. Meksika – rietumu krasts
Meksikas Klusā okeāna piekraste ir raksturīga ar siltu klimatu un lieliem okeāna viļņiem. Tieši tāpēc daudzi viļņu mīļotāji dodas uz Meksiku, lai nodarbotos ar sportu. Marts ir fantastisks laiks, lai novērotu vaļus. Vairāk uz dienvidiem ir pludmales pilsēta Puerto Escondido, kur var visu dienu sērfot pa viļņiem,, kā arī aplūkot laikmetīgus mākslas darbus.

7. Filipīnas
Emeraldas arhipelāgs ir ideāla vieta atpūtai pēc garās un aukstās ziemas. Privātas salas kūrorts ar mājiņā, kuras klāj salmu jumti, koraļļu rifu vērošana un neparastu vietējo iedzīvotāju ciematiņu apciemošana – tas viss ir iespējams Filipīnās. Tu vari laiski atpūsties zem kokosriekstu koka, vai doties aktīvās atrakcijās, peldēt kopā ar haizivīm. Vienmēr rosīgā pilsēta Manila, marta sezonā ir nepārspējami mierīga, jo nav tūristu pūļi. Turklāt, lai atpūstos šajā kūrortā, maksas ziņā martā būs daudz izdevīgāk, salīdzinot, piemēram, ar jūlija vai augusta izmaksām.

paldies par attēliem Somijas portālam!